O firmie

Firma kamieniarska Lubowiecki istnieje od XIX wieku.
Założona przez Romana S. Lubowieckiego mieściła się przy ulicy Dzikiej 68 w Warszawie. Od zawsze związana była z Cmentarzem Powiązkowskim. Współpracowała z rzeźbiarzem B. Mazurkiem (1856-1937) przy wykonywaniu monumentalnych grobowców. Również nagrobki w Alei Zasłużonych mające wartość zabytkową i reprezentujące wszystkie style ostatnich 200 lat zostały w większości wykonane w Pracowni kamieniarskiej R.S. Lubowieckiego.

Firma Lubowiecki od wielu lat oferuje Państwu projekty nagrobków na prywatne zamówienie w formie rzutów, przekroi oraz wizualizacji 3D.

Wykonany projekt pomoże Państwu w podjęciu decyzji w doborze proporcji nagrobka, materiału oraz liternictwa. Dzięki niemu nagrobek będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Opinie

  • Natalia Rulska

    5.0 / 5 Oceny

    Od przyjęcia zamówienia po realizacje profesjonalna obsługa i wykonanie na każdym etapie. Bardzo miłe, cierpliwe podejście do klienta. Panowie uważnie wysłuchali moich pomysłów, cierpliwie analizowali inspiracje , które przygotowałam. Doradzili mi co najlepiej ulepszyć w kwestiach technicznych. Usługę wykonano nawet przed wyznaczonym terminem! Estetyczny i czysty montaż! Dawno nie miałam doświadczenia z firma oferująca usługi na tak wysokim poziomie. Polecilam mojemu bratu, zeby zamówił blaty do kuchni. Tez jest bardzo zadowolony. Polecam każdemu 🙂

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Obsługa klienta
Wybór materiałów
Konkurencyjność cenowa